top of page

svētd., 09. maijs

|

Online

4 Meditāciju cikls Ķermeņa pieņemšanai

Cik daudzus dzīves gadus, dienas, brīžus Tu esi palaidusi vējā, nepieņemot un kritizējot savu ķermeni? 4 Maija svētdienas veltīsim savam ķermenim, atmetot kritiku un soli pa solim to pieņemot. Cikla cena - 20 eur/ 4 meditācijas Apmeklējot vienu meditāciju - 7 eur/reize

Registration is Closed
See other events
4 Meditāciju cikls Ķermeņa pieņemšanai
4 Meditāciju cikls Ķermeņa pieņemšanai

Laiks & Vieta

2021. g. 09. maijs 19:30 – 20:15 EEST

Online

Par pasākumu

Cik daudzus dzīves gadus, dienas, brīžus Tu esi palaidusi vējā, nepieņemot un kritizējot savu ķermeni?

Es – neskaitāmus. Es ļoti labi un skaudri zinu, ko nozīmē nespēt pieņemt savu ķermeni. Zinu arī to, kā ir šķietami sevi pieņemt, beigt šaustīt par burtiski pāris uzņemtiem kilogramiem, tajā pašā laikā ar acs kaktiņu cerēt tos zaudēt. Saki, cik sapņu Tev ir pagājis garām, jo domāji, ka neizskaties vai neesi gana laba, neatbilsti kādam tēlam?

Pasaules skaistuma standarti ir ieurbušies smadzenēs tik dziļi, ka tos sāp vilkt ārā kā lielu skabargu no plaukstas, kas ierauta gauži netīši, aptaustot svešu malku (uzskatus.) Šie standarti un sava ķermeņa nepieņemšana atņem enerģiju, dienas un pat gadus, ko varam pavadīt mīlot. Mīlot sevi, ģimeni un visu, kas dots. Es nesludinu masveida pieņemšanos svarā, bet es ļoti, ļoti gribētu novēlēt – pieņemt un baudīt to ķermeni, kas dots un kāds mums ir šobrīd.

Kamēr mēs nespējam pieņemt pašas savu ķermeni, mēs nekad nevaram arī atvērties dzīves pieredzēm pilnasinīgi. Mīļiem pieskārieniem, patiesi ērtai jušanai savā ķermenī. Sevis nepieņemšana atņem ļoti daudz enerģijas un nemaz, nemaz netuvina Tevi sapņu augumam.

Kad mēs noliedzam savu ķermeni, mēs noliedzam arī ļoti daudz no tā, ko varam caur to pieredzēt.

Un ķermeņa pozitīvai uztverei ir mazs sakars ar tā izskatu, bet liels sakars ar sevis mīlestību. Apzināta ēšana iemāca ne tikai salīgt mieru ar ēdienu, bet pašai ar sevi.  

4 Marta svētdienas tiksimies uz tematiskām meditācijām, kuru laikā vērsīsim uzmanību savam ķermenim, sniedzot tam iejūtību, savu mīlošo attieksmi un pieņemšanu.

TĒMAS:

1. Kritikas atmešana - rūpju vairošana 

2. Dziedināt no standartiem - satikt sevi

 3. Pieņemšanas spēks - brīvības garša

 4. Iemīlēt - būt sev draugam

Cikla cena - 20 eur/ 4 meditācijas

Apmeklējot vienu meditāciju - 7 eur/reize

Nav nepieciešams speciāls inventārs, tikai jūs paši un telpa mierīgam brīdim ar sevi.Meditēt var uz grīdas, uz spilvena, dīvānā, krēslā, gultā - ikvienā vietā, kas pieejama taisnai mugurai un ērtai pozai.

Izvēlieties drēbes, kas ir ērtas, nespiež, lai justos maksimāli atbrīvoti un dabiski.

Sūtu siltas domas un gaidīšu Tevi!

Zane

Dalies ar draugiem

bottom of page