top of page

pirmd., 11. dec.

|

Zoom

Apzinātas - intuitīvas ēšanas izaicinājums

Pievienojies izaicinājumam no 11.-18.12!

Registration is closed
See other events
Apzinātas - intuitīvas ēšanas izaicinājums
Apzinātas - intuitīvas ēšanas izaicinājums

Laiks & Vieta

2023. g. 11. dec. 18:30 – 2023. g. 18. dec. 18:30

Zoom

Par pasākumu

Kad vien satieku savas jomas speciālistus - trenerus, viņi atzīst, ka visliekākā problēma, kura traucē klientiem sasniegt mērķus ir emocionāla ēšana, pārēšanās, neveselīga attieksme pret ēdienu. Tas ir tā, ka to atzīst visi un tajā ir sava daļa bezpalīdzības, jo ir bēdīgi darīt darbu uz 100%, vadīt treniņus un redzēt, ka nekad, nekas nemainās. Es pati ļoti labi zinu cik sarežģīti tas mēdz būt, atrast līdzsvaru ar ēdienu un cik laba sajūta tā ir, kad nav par to katru mirklīti jādomā. Nu jau es par to domāju, iespējams, pat par maz. Apzināta ēšana pavisam noteikti palīdz mums saprast ieradumu vājās vietas un gluži vienkārši vairāk izbaudīt maltīti. Pievienojies mazam izaicinājumam!

Ko mēs darīsim?

*11. decembrī sāksim ar nodarbību par to, kas ir apzināta ēšana un uzreiz izmēģināsim praktiski ar kādu našķi, kurš Tev garšo.

*Katru dienu nosūtīšu Tev mazu uzdevumu, kuru praktizēt un mācīties ēst citādi, bez gramu un kaloriju skaitīšanas (ja vien tā nav Tava izvēle.)

*Nedēļas vidū veiksim kopīgu meditāciju. *Noslēgumā nodarbība 18. decembrī, kurā varēsi arī uzdot jautājumus. Tātad kopā 2 nodarbības, kopīga meditācija un ikdienas saziņa ar iespēju uzdot jautājumus man.

Izklausās forši? Ir arī! Mums būs sava mazāk komūna Facebook grupiņā, un neviens cits neredzēs, ko Tu tur jautā. :) Šis izaicinājums būs brīnišķīga iespēja iemācīties ēst ar mēru tieši pirms svētkiem. Bet tas vēl nav viss.

Dalība izaicinājumā visas nedēļas garumā - 20 eur.

Dalies ar draugiem

bottom of page