top of page

otrd., 02. marts

|

Online

Lekciju un meditāciju cikls "Atgriezties Ķermenī"

Tavs ķermenis zina kad ēst un cik daudz no Dabas. Tā tas vienmēr ir bijis. Laiks to atklāt! Mums vienmēr būs attiecības ar ēdienu. Cilvēka fizioloģija paredz uzņemt uzturu regulāri - tāpēc ir ļoti svarīgi noslēgt mieru ar ēdienu, un izveidot jaunas – veselīgas attiecības ar to.

Registration is Closed
See other events
Lekciju un meditāciju cikls "Atgriezties Ķermenī"
Lekciju un meditāciju cikls "Atgriezties Ķermenī"

Laiks & Vieta

2021. g. 02. marts 18:30

Online

Par pasākumu

Tavs ķermenis zina kad ēst un cik daudz no Dabas. Tā tas vienmēr ir bijis. Laiks to atklāt!

Es ļoti vēlos atvest Tevi atpakaļ pie sevis. Atjaunot kontaktu pašam ar savu ķermeni. Sākt dzirdēt. Sākt JUST, sākt redzēt kā mainās ikdiena. Un darīt to praktiski. Reāli. Katru dienu.

Esmu izveidojusi 4 nedēļu nodarbību + 4 meditāciju ciklu, caur kuru pakāpeniski sievietēm atjaunot saikni pašām ar savu ķermeni.

Šo nodarbību - lekciju, meditāciju mērķis ir iemācīties dzirdēt savu ķermeni, sākt uzticēties tā sniegtajiem signāliem saistībā ar ēšanu, un sava ķermeņa pieņemšana, iemīlēšana, patiesu rūpju sniegšana.   Mēnesis, kura laikā sākt sevī ieklausīties no jauna. Laiks, kurā saklausīt, ko saka Tavs ķermenis. Laiks, kurā atklāt dabisko, vieglo attieksmi pret ēšanu un būt saskaņā ar sevi.    Ko mēs darīsim? Tiksimies 2x nedēļā Zoom platformā uz nodarbībām – lekcijām par dažādām tēmām. Pēc nodarbībām es dalīšos rīkos, kurus Tu varēsi pielietot attiecīgajā nedēļā un nedēļas beigās satiksimies meditācijā – īstā apzinātības praksē, kas spēcinās gan saikni ar ķermeni, gan nomierinās prātu.

Ēdiens ir veids kā mēs pabarojam katru savu ķermeņa šūnu, prātu un arī emocijas, savu sajūtu un garšu pasauli. Ir tik viegli, tik labi, tik mierīgi, kad zini – Tu vari remdēt savu izsalkumu, Tu vari ēst produktus, kuri Tev garšo un sniedz labāko ķermenim, un Tu vari to patiesi izgaršot. Tu vari paēst, būt šeit un tagad, un tad vienkārši atkal doties tālāk. Tev nav jālauza galva par apēsto, par porciju, par nākamo ēdienreizi, jo Tu vienmēr, vienmēr esi kontaktā pats ar sevi. Pats sev esot vislabākais uztura speciālists.

Tu vari ēst savus mīļākos produktus katru dienu un aizmirst par diētu. Normālu svaru palīdz uzturēt nevis vainas apziņa vai sevis ierobežošana, bet gan atgriešanās pie sevis – sava ķermeņa sniegtajiem signāliem. Miers un sapratne, ka vari ēst to garšo vislabāk un tā patiesa izbaudīšana.

Lai nokļūtu līdz tam, mums ir tikai jāsāk atkal saklausīt savs ķermenis.

Mainīt attieksmi un izveidot veselīgas attiecības ar ēdienu. Neapmierinātība ar ķermeni, vēlme visu laiku notievēt, uzlabot, ierobežot uzturu. Neatkarīgi no tā vai vēlmei notievēt ir objektīvi vai subjektīvi apstākļi, neapmierinātība ar savu ķermeni un nesakārtotas attiecības ar ēdienu sākas galvā.

30 dienas, 4 lekcijas un 4 meditācijas, lai iedvesmotu Tevi izveidot jaunas attiecības ar ēdienu un savu ķermeni.

Lekciju tēmas:

1. nedēļa -  Apzināta ēšana un ķermeņa gudrība + meditācija

2. nedēļa -  Jaunas attiecības ar ēdienu - jaunas attieksmes veidošana+ meditācija

3. nedēļa - Atgriezties ķermenī - atjaunot kontaktu ar sevi. + meditācija 

4. nedēļa - Atgriezties ķermenī - Fiziskā labsajūta, uzticība ķermenim, sevis pieņemšana. + meditācija

Lekcijas notiks online - katru otrdienu 18:30-20:00

Katru nedēļu tematiskā meditācija svētdienās 19:30-20:00

Tātad kopā tiksimies 8x mēneša laikā, un pārējā laikā Tev tiks doti uzdevumi, rīki un iedvesma katrai dienai, lai tuvotos sev!

Kursa cena - 60 eur (4 lekcijas + 4 meditācijas + iknedēļas rīki)

Dalies ar draugiem

bottom of page